Mandaly jsou všude kolem nás……

Tvoření mandal je zábava…
Když se tak dívám zpětně kolik mandal jsem již vytvořila, není jich málo.Nejsou to jen mandaly malované, ale dají se vytvořit z přírodnin, které nám příroda nabízí.
Lesní mandalka
A tak když cítíme, že potřebujeme zharmonizovat prostor nebo něco v sobě, opravdu hledejme materiál kolem sebe a najdeme mnoho krásných drobnůstek, ze kterých můžeme mandalu vytvořit.
Když jsem byla nedávno na Bali, potřebovala jsem si něco ujasnit v sobě .Všude kolem mě bylo mnoho krásného materiálu, tak jsem neváhala a jednu mandalu si vytvořila  jen tak pro radost z korálů , šišek , škebliček a květů.Prostě nádhera:

A co takhle mandala z lentilek?

ANEBO ZAHRADNÍ MANDALKA….


Během svého cestování po Bali jsem zaregistrovala, že všichni Balijci jsou v podstatě umělci.Vyrábějí nádherné kamenné či dřevěné sošky – nejvíce mi učaroval Ganéša:

,zvonkohry, nádherný nábytek , skleněné nádoby, náramky a batiky a spoustu dalších věcí. A v jednom z našich ubytování byla i tato kamenná mandala:

 

 

 

 

 

 

 

Jsem žena,která miluje život a plní si své sny.Našla jsem svoji vnitřní svobodu a harmonii a užívám si život.Mám ráda umění a kreativitu a vnímám krásu kolem sebe i uvnitř, kterou zachycuji a přenáším do výtvarných projektů.Tvoření je moje láska.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.